Şirket Profili

  • 3845 defa

Firmamız Isıtma, Soğutma, Nem alma ve Nemlendirme Sektöründe Servis Hizmeti verme amaçlı olarak 2001 Yılından beri hizmet vermektedir.

Firmamızın kuruluş Amacı ; Başta Endüstriyel Klimalar, Klima Santrali (çatı tipi paket üniteler), Soğutma Grupları, Toprak ve Su Kaynaklı Isı Pompaları, Hassas Kontrol üniteleri, nem alma ve nemlendirme cihazları, Kanallı Split klimaların Bakım ve Servis Hizmetlerinin verilmesi bunun yanında yedek parçalarının en uygun ve en kolay yolla tedarik edilmesi, Klima ve Havalandırma Sistemlerine ait, Hijyenik ve Konfor Klima Santralleri, Fancoil Üniteleri, Filtreleri, Buharlı Nemlendiriciler, Hava Kontrol Malzemeleri (Menfezler, Hepa Filtre Kutuları, satışını üstlenmiştir.

Yeni yüzyılın başlangıcında küresel ısınmanın etkisiyle iklimler değişime uğramış ve mekanlar dayanılamaz hale gelmiştir mekankarımızı en verimli şekilde, maksimum rahatlık ve ferah olarak kullanılabilmesi için mekanlarımızda iklimlendirme cihazları kullanmaktayız ve bu cihazları hayatımızın vazgeçilmez parçası olarak görmekteyiz.

Genel anlamda iklimlendirme hizmetini sunarken ihtiyaçlar doğrultusunda, verilen hizmetlerin daha profesyonel sunulması amacıyla alt departmanlar kendi içinde kurumsallaştırılmıştır. Kurumsallaştırılan ve kendi ekibi oluşturulan alanlarımız;

  • Klima Bakım Hizmetleri
  • Klima Yedek Parça Satışı
  • Filtre İmalatı
Şeklindedir.
Bu kategoriden diğerleri: « Hedef - Vizyon - Misyon

Biz Arayalım

Lütfen bilgileri giriniz

Üye Giriş